RCT36-500
零件编号:
RCT36-500
产品分类:
制造商:
描述:
36" Long, 10.64" ID Rogowski coi
包装:
Bulk
ROHS状态:
Yes
货币:
PDF:
  • 工作温度
    -20°C ~ 70°C
  • 精度
    0.50%
  • 频率
    45Hz ~ 60Hz
  • 极化
    Unidirectional
  • 用于测量
    AC
  • 传感器类型
    Current Transducer
  • 电流检测
    600A