RCT16-5000-10M
零件编号:
RCT16-5000-10M
描述:
16" long, 4" ID Rogowski coil, 2
  • 工作温度
    -20°C ~ 70°C
  • 精度
    0.50%
  • 频率
    45Hz ~ 60Hz
  • 电流检测
    6000A