K6X4008C1F-MF55
零件编号:
K6X4008C1F-MF55
产品分类:
描述:
SRAM ASYNC SLOW 4MB 512Kx8 5V 32
包装:
Tray
  • 零件状态
    Obsolete
  • 安装类型
    Surface Mount
  • 工作温度
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • 电压 - 供电
    4.5V ~ 5.5V