K6X1008C2D-TF55
零件编号:
K6X1008C2D-TF55
产品分类:
描述:
SRAM ASYNC SLOW 1M 128Kx8 5V 32-
包装:
Tray
  • 零件状态
    Obsolete
  • 安装类型
    Surface Mount
  • 工作温度
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • 电压 - 供电
    4.5V ~ 5.5V