CT1008LDLSF-3R3J
零件编号:
CT1008LDLSF-3R3J
描述:
SMD FER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR
包装:
Tape & Reel (TR)
  • 安装类型
    Surface Mount
  • 类型
    Wirewound
  • 工作温度
    -25°C ~ 105°C
  • 公差
    ±5%
  • 电感
    3.3 µH
  • 直流电阻 (DCR)
    210mOhm
  • 频率 - 自谐振
    54MHz