CP10018A-20
零件编号:
CP10018A-20
产品分类:
描述:
0.5 GHz - 18 GHz, 20 dB Coupling
  • 回波损耗
    21dB
  • 最大功率
    20W
  • 频率
    500MHz ~ 18GHz