ARFS-3411M-2405
零件编号:
ARFS-3411M-2405
描述:
AC/DC CONVERTER 24V 336W
  • 应用领域
    ITE (Commercial), Medical
  • 尺寸/外形尺寸
    5.00" L x 3.00" W x 1.40" H (127.0mm x 76.2mm x 35.6mm)
  • 工作温度
    0°C ~ 70°C (With Derating)
  • 功率(瓦特)
    336W
  • 电压 - 输出1
    24V
  • 效率
    90%
  • 审批机构
    CB, CE, cTUVus, UL
  • 标准编号
  • 电压 - 输入
    90 ~ 264 VAC
    14 A