ARCS6918FL100S4
零件编号:
ARCS6918FL100S4
描述:
RES SHUNT 100 UOHM 1% 25W
  • 安装类型
    Shunt Fixture, 52mm Pitch
  • 工作温度
    -50°C ~ 175°C
  • 公差
    ±1%
  • 温度系数
    ±100ppm/°C
  • 功率(瓦特)
    25W