ARCS6918DL100A9
零件编号:
ARCS6918DL100A9
产品分类:
制造商:
描述:
RES SHUNT 100 UOHM 0.5% 25W
包装:
Tray
ROHS状态:
Yes
货币:
PDF:
  • 安装类型
    Shunt Fixture, 52mm Pitch
  • 应用领域
    Automotive AEC-Q200
  • 类型
    Shunt, Battery
  • 工作温度
    -50°C ~ 175°C
  • 公差
    ±0.5%
  • 温度系数
    100ppm/°C
  • 功率(瓦特)
    25W